Не го испуштал Ајпадот од рака, но сопругата го опаметила!

25 септември, 20140
Не го испуштал Ајпадот од рака, но сопругата го опаметила!

Оваа жена има сопруг кој е опседнат со својот Ајпад. Во секоја животна ситуација тој го користи таблетот.
Без разлика дали црта со децата, нешто пишува или чита пред спиење – Ајпадот е секогаш тука.
Неговата сопруга го решила проблемот на генијален начин. На ова не се надевал ни во сон…

https://www.youtube.com/watch?v=RRDSj62tlvQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş