Што се случува кога слеп човек ќе го загуби паричник

25 септември, 20140
Што се случува кога слеп човек ќе го загуби паричник

Дека постојат луѓе со добро срце тоа не го оспоруваме, но дека има и луѓе кои ја користат туѓата несреќа и невнимание и сакаат да добијат некој нечесен денар е се почеста појава во светот.

Погледнете како ќе реагираат случајните минувачи кога во еден трговски центар „случајно“ слеп човек ќе го игуби својот паричник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş