Неговата реакција откако му соопштиле дека ќе има братче, ќе ви го разубави денот

29 август, 20140
Неговата реакција откако му соопштиле дека ќе има братче, ќе ви го разубави денот

Што мислеше? Ова е премногу! Ова веќе нема смисла! – вели тој, а вие погледнете го клипот и насмејте се до солзи…

httpv://www.youtube.com/watch?v=hmQN95ROBcI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş