За оние кои прифаќаат непознати пријатели на Фејсбук

29 август, 20140
За оние кои прифаќаат непознати пријатели на Фејсбук

Креативна рекламна кампања на Црвен Крст од Полска за тоа зошто не треба да прифаќате непознато пријателство на Фејсбук?

httpv://www.youtube.com/watch?v=TZDXoghu-5o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş