Нејзината судбина го расплака светот

10 септември, 20140
20

Едно мало, прекрасно девојче кое тагува пред судот го расплака и растажи целиот свет.

Таа има само 5 години, а веќе наиде на првите тажни моменти од животот.

Нејзината мајка била во затвор за навреда, а татко и се уште е зад решетки за поседување на детска порнографија.

tazna devojka 1
Девојчето живее со нејзината баба, која ја постави фотографијата на социјалните мрежи.

„Нејзината мајка направи брза венчавка во судот. Мојата внука беше збунета и исплашена. Кога венчавката заврши, нејзината мајка и даде полупрегратка и замина со својот нов сопруг“, напишала бабата.

Таа истрчала во дворот, се наведнала, била повредена, се чувствувала напуштено и многу тажно.

За неа ќе се грижи само нејзината баба, која напишала дека ќе и ја подари љубовта која нејзините родители никогаш не и ја дале.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş