Најпрво ја исмевале, но занемеле после нејзиниот настап!

10 септември, 20140
Најпрво ја исмевале, но занемеле после нејзиниот настап!

Срамежливата 14 годишна учесничка во британскиот Икс Фактор имала и тоа како добар одговор за жирито и публиката кои кон неа се однесувале крајно непрофесионално. Ја исмевале поради изгледот и поради тоа што е повлечена девојка, но потоа запеала со што ги занемела сите.

https://www.youtube.com/watch?v=uxXc0cqDyuw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş