Нејзиниот задник повторно во центарот на вниманието

12 ноември, 20140
7
Очигледно знае што се продава и по што нејзините фанови најдобро ја препознаваат, па најпопуларната старлета во светот одлучила уште еднаш да ја потсети јавноста на нејзината славна “позадина”!

Имено, најпопуларната старлета во светот Ким Кардашијан осамна на насловната страница на магазинот “Paper”, а за добрата продажба на новото издание гаранција е фактот што во преден план е ставен нејзиниот заштитен знак – раскошниот задник!

Благодарение на своите облини, Ким за сосема кратко време се стекна со огромно богатство, па иако чести се коментарите дека таа единствено може да привлече внимание со својата голема “позадина”, очигледно тоа и понатаму и успева!

Така, за декемвриското издание на споменатиот магазин, славната старлета позирала целосно гола, притоа нагласувајќи го својот препознатлив задник.

Она што е особено интересно е податокот дека и нејзиниот сопруг, раперот Кање Вест, исто така бил воодушевен од фотосесијата, па на својот Твитер профил тој гордо ги објавил провокативните фотографии, нагласувајќи дека може да ја гледа по цел ден.

“Велат дека кога се нема талент… Па обидете се вие на својот задник да држите чаша шампањ”, се пошегувала Ким на својот Инстаграм профил.

kim gola 1

kim gola 2

sampanjac

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş