Нејзиното срце е скршено бидејќи не може на синот да му купи роденденска торта, а тогаш…

12 декември, 20140
Нејзиното срце е скршено бидејќи не може на синот да му купи роденденска торта, а тогаш…

Ова видео ќе ве потсети на тоа дека случаен чин на љубезност создава бескрајна мрежа. Тоа всушност е пораката на ова видео…

Се` започнува кога мајката влегла во дуќан и сакала да купи роденденска торта за синот, но немала доволно пари да ја плати тортата која тој ја посакал. Тогаш се појавил непознат човек кој купил торта место неа. Години подоцна приказната се повторува, но сега момчето е на другата страна…

Погледнете и споделете со пријателите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş