Погледнете што се случува кога ќе запалите повеќе од 1 милион петарди во исто време!

12 декември, 20140
Погледнете што се случува кога ќе запалите повеќе од 1 милион петарди во исто време!

Не сме сигурни дали се милион или многу повеќе, ниту пак знаеме чија идеја била ова. На момент помисливме дека ќе се запали цела улица.

Погледнете како изгледа кога ќе се запалат повеќе од милион петарди во исто време:

https://www.youtube.com/watch?v=-8D9gVgfv0M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş