Некогаш воспитувачка, а денес од мешање со задникот заработува плата од шест цифри!

11 октомври, 20140
Некогаш воспитувачка, а денес од мешање со задникот заработува плата од шест цифри!
Некогашната воспитувачка на деца одлучила да ја прекине таа кариера во просветителството и да се посвети на еден друг вид „просветлување“ на својата огромна публика.

22-годишната Џесика Ванеса себе си се нарекува професионална „тверкерка“, што е сосема во ред кога од тоа зема плата од дури шест цифри! Големите компании забележале колку атрибутите од Џесика привлекуваат внимание на нејзиниот Vine профил, па и` нудат огромни суми на пари за да ги рекламира нивните производи во Vine видеата, кои ги следат околу 2 милиони луѓе.

„За тоа што сега го заработувам за шест секунди, ми требаа четири месеци за да го заработам како воспитувачка. Секако е благослов. Купив нов автомобил, целосно го отплатив и успеав да се извлечам од долговите кои ги имав кон училиштето во кое дипломирав“, раскажа Џесика.

http://www.youtube.com/watch?v=poA9rtBYIu0

Покрај видеата во кои Џесика “меша“ со задникот, оваа девојка на својот репертоар има и видеа со комична содржина, за што подобро да ги забавува своите следбеници.

Иако се делува идеално во животот на оваа девојка, Џесика признава дека некогаш не е лесно – особено кога добива злобни коментари и пораки од некои луѓе, што неколку пати ја довеле до нервен слом. Тоа што и помогнало да продолжи понатаму е поддршката од семејството.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş