Неговото збогување со кучето кое го успиваат го расплака целиот свет

11 октомври, 20140
Неговото збогување со кучето кое го успиваат го расплака целиот свет

Португалецот Маркос Пимента снимил премногу емотивно видео од последната прегратка со неговото куче.

“Стана мој најдобар пријател, помошник, верна сенка, како мое дете си! Ме научи на толку многу работи”, напишал Маркос кога објавил тажното видео од последната прегратка со своето куче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş