Немале време за вибратор: Докторите откриваат што се се „бута“ кога ќе згусне!

26 декември, 20140
3

Докторите кои работат во Брзата помош навистина секојдневно гледаат сѐ и сешто. Меѓу нив спаѓаат и работи кои се заглавени внатре во телото. Тие ги откриле најневеројатните работи кои ги нашле во внатрешноста на вагината на жената. Дали тие работи ги ставале од недостаток на вибратор или време за да го набават не е познато.

Храна во облик на пенис

Работник на Брзата помош, тврди дека видел жени кои наместо сексуални играчки во себе ставале замрзнати виршли или банани. Но, проблемот бил во тоа што како храната се лади, така се кинат парчиња од храната и остануваат во вагината.

Мобилни

Една жена некако успеала да го изгуби мобилниот телефон на нејзиниот партнер, додека таа и тој се забавувале. Иако не се познати деталите за тоа како тој завршил таму, докторите го извадиле и и го вратиле на жената.

Дилдо

Секогаш се наоѓа по некој дилдо. Докторите велат дека вакви случаи во Брзата помош има барем еднаш месечно.

Стаклено шише од газиран сок

Кога шишето ќе го ставите во анусот може да предизвика вшмукување и нема да може лесно да излезе. Еден пациент го научил тоа на потешкиот начин.

Лак за коса

Во доцните вечерни часови во Брзата помош дошла жена со големо шиши лак за коса во вагината.

Далечински управувач

Друга жена дошла со далечинско во вагината. Не е познато дали после можела да менува програми.

Вибратор

Имало и случај кога маж толку длабоко го ставил вибраторот во анусот што тој уште работел додека го однеле на итна операција.

Картонот од тоалетната хартија

Една жена во себе го имала картонот од тоалетната хартија во себе околу две недели пред да побара помош од докторите за да и го отстранат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş