Неверојатно но вистинито: Генерали кои јаделе човечко месо

3 јануари, 20140
th

Канибализам ,убиства и силувања се само мал дел од секојдневниот живот во делови на Либерија. Покрај интервенцијата на Обединатите Нации поголемиот дел на младите луѓе продолжуваат да живеат во беда опкружени од прљавштина ,измет, зависности од дроги и детска проституција. Во овој документарец може да погледнете како изгледа земјата по пустошот од војна кој траел 14 години.

httpv://www.youtube.com/watch?v=OMwI5unlK9M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit