Нов секси и провокативен спот на Туна

14 октомври, 20140
Нов секси и провокативен спот на Туна
Албанските медиуми во Тирана и Приштина видеото го оценија како секси и провокативно, во кое освен Туна се појавуваат и неколку разголени танчерки.
Во текстот на песната јасно може да се забележи дека таа се стреми да ја потенцира моќта на жените.
– „Изненадување – Ова оди за сите девојки таму …”, напиша Туна на својот Фејсбук профил.
Туна исто така им се заблагодари на сите соработници, посебно на жените, а дел од тој тим е и македонскиот композитор Дарко Димитров.
httpv://www.youtube.com/watch?v=I9rYSJYae54

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş