Нов секси видео запис на Бијонсе за „Haunted”

26 ноември, 20140
Нов секси видео запис на Бијонсе за „Haunted”
Познатата пејачка Бијонсе Ноулс објави секси видео запис за нејзината песна „Haunted”, кој веруваме дека никого нема да остави рамнодушен.


Бијонсе е веќе позната по тоа што сака да ја изненадува својата публика, исто како што го објави последниот албум без никакви реклами, така и овој пат приреди изненадување за фановите, па сними спот за песната „Haunted”.

Меѓутоа, она што никого не изненадува, кога станува збор за оваа пејачка, е секако нејзиниот сексипил, кој ни во овој видео запис не сакала да го „заузда“. Облечена во секси долна облека и подвезици, пејачката изгледа посексипилно од било кога!

Инаку, нејзиниот хит „Haunted” ќе можеме да го чуеме во филмот „50 Нијанси на сиво“.

Погледнете го спотот и уживајте!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş