Објавил фото со марихуана на ФБ, погледнете што следело

20 септември, 20140
8

Овој латино дилер, решил својот бизнис да го шири по ФБ па се пофалил пред својте фејсбук пријатели колку квалитетен производ нуди. Но, рекламата стигнала на за него погрешно место.
01

 

02

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş