Она кога ќе ја запросите девојката, а бранот едноставно ви вели НЕ!

4 ноември, 20140
Она кога ќе ја запросите девојката, а бранот едноставно ви вели НЕ!

Ова измачено момче се потруди да подготви речиси се’. Прстен, романтична песна која ќе и’ ја прочита, пронајде совршена карпа на која ќе и ја изјави својата голема љубов… а потоа и да ја запроси!

Меѓутоа, по се’ изгледа дека тој не го зема предвид фактот дека можеби токму во клучниот момент водата едноставно ќе “збесне” и ќе ги облие со огромни бранови.

Таа сепак на крајот кажа “да” и докажа дека победи во оваа “трка” со водата, но што мислите, дали брановите од океанот се некаков предзнак кој сакаше всушност него да го “спаси”?

https://www.youtube.com/watch?v=3Fr9qsi3X3E

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş