Тесните “слим” фармерки се повторно ин

4 ноември, 20140
11
Секогаш прекрасната Жизел Бундшен е дел од новата кампања за бразилскиот бренд Colcci кои лансираа одлична нова линија на “слим” фармерки.

Одличниот едиторијал за брендот во кој Жизел ги носи фармерките од новата колекција, го направи талентираниот фотограф Зи Нунес кој досега има работено за некои од светските магазини и брендови.

Сите комбинации се направени од стилистот Даниел Уеда, а таа изгледа опасно секси во тесните фармерки и фантастичните тексасни горни делови комбинирани со вртоглави потпетици.

gisele bundchen denim colcci jeans 2015 02 Gisele Bundchen Rocks Denim for New Colcci Jeans Advertisements

gisele bundchen denim colcci jeans 2015 01 Gisele Bundchen Rocks Denim for New Colcci Jeans Advertisements

gisele bundchen denim colcci jeans 2015 03 Gisele Bundchen Rocks Denim for New Colcci Jeans Advertisements

gisele bundchen denim colcci jeans 2015 04 Gisele Bundchen Rocks Denim for New Colcci Jeans Advertisements

gisele bundchen denim colcci jeans 2015 05 Gisele Bundchen Rocks Denim for New Colcci Jeans Advertisements

gisele bundchen denim colcci jeans 2015 06 Gisele Bundchen Rocks Denim for New Colcci Jeans Advertisements

Погледнете дел од креациите на брендот Colcci

 

 

Colcci Outono Inverno 2013

Colcci Coleção 2013

 

 

 

 

Colcci-Verão-2015

Colcci-Cascavel

Colcci-Verão

 

colcci gisele campaign First Look | Gisele Bundchen for Colcci Fall/Winter 2014 Campaign

colcci gisele campaign1 First Look | Gisele Bundchen for Colcci Fall/Winter 2014 Campaign

colcci gisele campaign2 First Look | Gisele Bundchen for Colcci Fall/Winter 2014 Campaign

 

 

gisele bunchden colcci summer 2015 campaign3 Gisele Bundchen Lounges in Miami Sun for Colcci Summer 2015 Campaign

gisele bunchden colcci summer 2015 campaign4 Gisele Bundchen Lounges in Miami Sun for Colcci Summer 2015 Campaign

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş