Оние кои го испробале сексот со „Handie“ тврдат дека доживеале огромно задоволство

31 октомври, 20140
10

На прв поглед може да ви делува чудно и по малку непријатно, но оние кои го испробале сексот со „The Handie“ тврдат дека постигнале огромно задоволство.

Силиконската ракавица има дел од каде што тече лубрикант кој ја олеснува работата, а покрај тоа има и нежни вибрации кои го зголемуваат задоволството.

mazi-ova-e-vasata-nova-omilena-seks-igracka-video-02.jpg

Темпото и јачината ја одредувате самите, поради што дизајнерите тврдат дека „The Handy“ е одличен реквизит за зајакнување на сексуалната издржливост.

mazi-ova-e-vasata-nova-omilena-seks-igracka-video-03.jpg

Се очекува оваа секс играчка да се појави на пазарот наскоро, а за само неколку месеци сите мажи ќе може да ја имаат за околу 100 евра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş