Ова девојче со Даунов синдром ќе ви го стопи срцето!

18 септември, 20140
Ова девојче со Даунов синдром ќе ви го стопи срцето!

Ова малечко девојче има Даунов синдром. Животот не бил фин со неа, но без оглед на се, таа не се предава.
Застанала пред огледало и приредила пресладок перформанс. Го отпеала големиот хит Let it go од цртаниот филм “Снежното кралство“.
Нејзината радост е заразна…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş