Се приближила до огромен лав, а потоа следувало вистинско изненадување!

18 септември, 20140
Се приближила до огромен лав, а потоа следувало вистинско изненадување!

Ова девојче заедно со нејзината мајка ја посетиле зоолошката градина во Велингтон, Нов Зеланд.
Ги разгледале сите животни, а потоа стигнале до делот каде се наоѓаат лавовивте.
Девојчето се приближило до стаклото, а од другата страна се наоѓал огромен лав кој изгледа бил заинтересиран за девојчето.
Ја гледал, а потоа следувало вистинското изненадување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş