Ова е русинката која освои Оскар за најдобра изведба на анален секс! (18+)

8 септември, 20140
14

Таа има искуство на кое би завиделе и постарите порно ѕвезди!

Русинката Катја Самбука има само 23 години, а веќе успеа да изгради успешна кариера на пејачка, манекенка и порно ѕвезда.

Атрактивната русокоса, откако останала бремена на 16 години, се омажила за порно-режисерот Боб Џек, а сега може да се пофали со Оскар за најдобра изведба на анален секс, кој го освоила во Порто, Португалија.

View image on Twitter

На 18 години го соборила светскиот рекорд, односно за четири часа орално задоволила 84 доброволци, од кои 79-мина и постигнале оргазам. Тоа е само дел од нејзината неверојатна биографија, а колку е талент има оваа руска убавица погледнете во видеата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş