Погледнете како плаче еден од најмоќните мажи во светот

8 септември, 20140
Погледнете како плаче еден од најмоќните мажи во светот

Претседателот на Русија, еден од најмоќните луѓе во светот, Владимир Путин не успеа да ги задржи емоциите и солзите при интерпреацијата на химната на Русија во Монголија.

https://www.youtube.com/watch?v=aQc3iLxSabY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş