Овие облози не можете да ги изгубите

20 октомври, 20140
Овие облози неможете да ги изгубите

Ричард Вајсман, човекот што стои позади каналот “Quirkology” најпознат е по серијалот ’10 amazing bets you will always win’. Тој стана толку славен што неговите видеа се прегледувани дури и по 15 милиони пати, а најновата епизода е 12. по ред…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş