Погледнете го новото лице на Рене Зелвегер овојпат без шминка

29 октомври, 20140
13

Недела дена откако се појави на црвениот тепих со своето ново лице, Рене Зелвегер за прв пат е фотографирана без шминка. За жал ефектот е уште позастрашувачки.

Актерката која ја паметевме по благиот израз на лицето, сега е потполна парализирана во гестикулациите поради корекциите кои што ги направи на лицето.

И со шминка и без шминка лицето на некогаш атрактивната русокоса изгледа непрепознатливо. Кожата е затегната до тој степен што Рене не може ниту правилно да се насмее. Сепак, она што за другите е шокантно, за неа е убава промена.

-Драго ми е што изгледам поинаку! Живеам поинаков, среќен и исполнет живот и возбудена сум од тоа дека можеби се забележува, изјави таа.

Гледајќи ги фотографиите, мораме да се запрашаме „Што е тука среќно?!“

Како ви се допаѓа новиот изглед на Рене?

И колку за споредба, вака изгледаше пред да направи пластична операција на очите и конкретно на горните очни капаци:

Токму тоа, спуштените очни капаци ја правеа специфична и привлечна. Оваа жена направила ужасна грешка според нас!

http://cdn.popdust.com/wp-content/uploads/2014/03/Renee-Zellweger-Plastic-Surgery-Photos-before-After-FE.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş