Супермоделот Кендис Свенпул позира топлес

29 октомври, 20140
14

Русокосата убавица Кендис Свенпул повторно ужива на црниот песок на хавајските плажи. Сепак, овој пат случајните минувачи имаа можност да видат многу повеќе од стандардните костими за капење, бидејќи супермоделот позираше топлес.

Ангелот на Victoria’s Secret одлично се справува со голотијата и воопшто нема проблем да шета разголена пред тимот задолжен за фотосесијата.

Доказ за тоа се папараци фотките кои следуваат во прилог.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş