Погледнете како Елена Ристеска ја имитира Северина

13 октомври, 20140
2

Нашата популарна пејачка, сексипилната Елена Ристевска, во првата емисија од натпреварувањето „Твоето лице звучи познато“, доби задача да ја имитира Северина. Нејзината изведба на песната “Уно моменто“ беше и повеќе од провокативна и несомнено ја вжешти целата атмосфера.

Нашата Елена без никаков проблем се снајде во улогата на Северина, мешаше со задникот, се галеше со девојки, излезе во мрежасти хулахопки и секси припиено црно боди… Едноставно, сите ги остави без здив и ја „запали“ сцената!

https://www.youtube.com/watch?v=otFS5A7oJMY#t=16

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş