10 паранормални појави за кои науката нема одговор!

13 октомври, 20140
10 паранормални појави за кои науката нема одговор!
Доколку не сте плашливи, погледнете…

И покрај целиот напредок кој е присутен во науката, се’ уште постојат некои паранормални феномени кои ни после неколку децении немаат научно објаснување…

Десет такви феномени се собрани во видеото кое ви го претставуваме, но сепак, наш совет ви е да не го гледате пред спиење, сами во соба…

Кружат гласини дека феномените останале необјаснети баш поради тоа што сите оние кои премногу се информирале околу нив го изгубиле животот под сомнителни околности.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş