Погледнете како изгледа девојката на Ал Пачино

5 септември, 20140
7

Актерот Ал Пачино (74) се појавил на Филмскиот фестивал во Торонто со својата девојка Лусила Сол (34), аргентинска глумица, со која е во врска веќе 4 години.
Ал Пачино од претходните врски има три деца, но никогаш не стапил во брак.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş