Полицајци влегле во оваа наизглед обична куќа – се шокирале кога виделе што има внатре!

3 декември, 20140
12

По дојава, полицијата од Тенеси имала оправдани причини да изврши рација во една куќа, но не ни замислувале дека ова ќе го најдат внатре.

Соседите никогаш не забележале ништо чудно во врска со оваа куќа. Куќата се наоѓа во мирно место, со многу ниска стапка на криминал. Дојавата во полиција дошла од компанијата која се бави со електрична енергија.

Полицајците влегле во куќата не знаејќи што ги чека внатре…

Внатрешноста била во хаос и немало мебел. Изгледала како да е напуштена. Она што и било сомнително на компанијата која пријавила во полиција, била сокриенита хидраулична врата.

Погледнете што пронашле полицајците во куќата…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş