После секс во автомобил, на паркинг ги дочека непријатно изненадување – Еве што им се случи!

19 декември, 20140
19

Тинг Су (29) го фатила сопругот Ченг гол во подземно паркиралиште во Кина, заедно со нејзината сестра близначка, откако ги следела со помош на мобилен уред за следење.

 

Кога Су стигнала на местото на љубовниот чин, изненадениот пар излегол од автомобилот без облека на себе.

Су го искористила овој момент за да направи фотки од голите љубовници. Набрзо потоа го напуштила паркингот оставајќи ги љубовниците потполно голи.

„Беше многу смешно. Многу луѓе го фотографираа парот. И јас тоа го направив“, рекол еден од очевидците.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş