Потресна приказна за три сестри наркоманки

8 ноември, 20140
Потресна приказна за три сестри наркоманки

Валин (27), Аманда (25) и Тифани (22) биле одлични ученички и деца за пример. Се тргнало наопаку кога влегле во светот на дрогата.

Родените сестри им дозволија на камерите од емисијата на Доктор Фил да сними како изгледа еден ден во нивниот живот, додека на улица купуваат хероин и се дрогираат.

Во емисијата се појавуваат и родителите Линда и Рич при што се соочуваат со ќерките наркоманки, и отворено говорат за семејството што се распаѓа.

Валин била најпопуларна девојка во училиштето и планирала да се запише на факултет. Средната сестра Аманда сакала да стане забар, додека Тифаним најмладата во семејството се занимавала со атлетика.

Некаде на тој пат, сестрите се изгубиле и паднале во канџите на хероинот, кој станал нивен избор и рабиота која ги поврзува.

-Кога наутро ќе се рабудиме, прво на што помислуваме е да се издрогираме – вели Валин.

Видеото ги прикажува трите сестри како влегуваат во возило и заминуваат да се најдат со дилерот на Валин.

http://www.youtube.com/watch?v=9c-d1KXwfbA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş