Волшебен одмор во Малезија

8 ноември, 20140
1

Хотелот Пангкор Лаут е сместен на приватен остров во Малезија. Опкружен со богата вегетација, овој луксузен хотел е еден од најбараните во последно време.

Се состои од 142 соби, апартмани и вили, а тука се и многуте ресторани кои нудат егзотична и необична храна.

Доколку сакате дополнително да се опуштите, на располагање ви е и спа центарот, а оние кои сакаат да го доживеат островот на поактивен начин, можат да изнајмат кајак или едрилица.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş