Потрошил 150.000 долари за да личи на Ким Кардашијан

18 декември, 20140
9

Неговото име е Џордан Џејмс Парки, доаѓа од Манчестер и донел одлука да изгледа како американската ријалити ѕвезда Ким Кардашијан уште пред неколку години, кога првпат ја здогледал во нејзиното реално шоу „Keeping up with the Kardashian“.

Големиот обожавател на Ким Кардашијан потрошил 150.000 долари на пластични операции и на дизајнерска облека. Тој досега направил операции за зголемување на усните, за тетовирање на веѓите, за инекции со ботокс, ласерско отстранување на влакна но и дизајнерска гардероба која наликува на онаа која ја носи Кардашијан.

Сепак се чини дека овој Британец претерал во естетските зафати и личи на вистинска карикатура.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş