Повеќе од 2 милиони прегледи: Мајка се обидува да заспие две близначиња

21 ноември, 20140
Повеќе од 2 милиони прегледи: Мајка се обидува да заспие две близначиња

Сите родители знаат колку е мачно да ги заспијат своите дечиња, па така оваа мајка од Норвешка направила видео во кое ги покажува „убавините“ на заспивањето на децата :)

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş