Секси Македонки покажаа ‘малку повеќе’ за новиот календар на Пелистерка

25 декември, 20140
2
Со оглед на тоа што полека ги одбројуваме последните денови од 2014 година, очекувавме во јавноста да се појави новиот календар на “Пелистерка” за претстојната 2015 година… Сега тоа конечно и се случи!

Имено, како и во претходните четири години, така и оваа, македонската компанија “Пелистерка” на своите купувачи им подарува календар во рамките на кој што уште еднаш потсетува на убавината на македонските девојки.

Така, во новиот календар, претстојните 12 месеци со својот сексапил ги разубавуваат Маријана Станојковска, Аделина Тахири и Тамара Тодевска, кои во интересни разголени изданија позираат во погонот на компанијата во Битола.

Во продолжение уживајте во глетката и вака најавени, следните 12 месеци сигурно ќе ни бидат прекрасни!

Јануари


Февруари


Март


Април


Мај


Јуни


Јули


Август


Септември


Октомври


Ноември


Декември

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş