Recoil 2: Погледнете какви тортури и скокови поднесува ова специјално возило

22 октомври, 20140
Recoil 2: Погледнете какви тортури и скокови поднесува ова специјално возило

Recoil 2 е најновиот изум на Bj Baldwin, четирикратниот шампион на рели првенството со “Trophy Truck” возила и неговиот најдобар другар Dan “Blitz” Bilzerian. Екипата овој пат ги растури улиците на мирниот град во Мексико. Мораме да признаеме дека ни е навистина интересно гледањето на какви се тортури и скокови поднесува ова специјално возило. Погледнете како сето тоа изгледаше низ улиците на Енсенада.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş