Реклама со 50 милиони прегледи на интернет… Проверете зошто…

2 ноември, 20140
Реклама со 50 милиони прегледи на интернет… Проверете зошто…

елевизиската станица ТНТ Бенелукс во среда постираше на Јутјуб реклама која за кратко време е прегледана од повеќе од 50 милиони пати.

Рекламата почнува со тоа што на обичните поминувачи во обичен фламански град, со притискање на копчето пред нив само за минут, се случува вистинска акциона драма…

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş