Руска мафијашка свадба: Хамери, хеклери и сватови

12 октомври, 20140
Руска мафијашка свадба: Хамери, хеклери и сватови

Браќата Руси, не само што се добри во правење шеги и луди клипови, туку се познати и по своите свадби, ама мафијашки…
Кога подобро ќе размислиш, па и во право се…Па нели човек се жени и се посветува само еднаш во животот?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş