Само 2 % од луѓето можат да погодат кој всушност “умира” на оваа фотографија

29 октомври, 201412
18
Дали сте и вие помеѓу нив?

Обидете се да го решите овој интересен и навидум лесен тест кој можат да го решат само 2 отсто од популацијата. Што мислите, кој всушност “умира” на оваа фотографија?


Овој тест дефинитивно не им се препорачува на оние оние кои се помалку нервозни 🙂

12 comments

 • Локо

  4 март, 2016 at 16:01

  Samo A umira

  Reply

 • Aleksandar

  6 ноември, 2015 at 01:38

  Nikoj ne umira, bidejki E koga ke Ja gurne topkata, so otvorot go preskoknuva D I be go ubiva C bidejki e polesna Od drugata topka, dodeka B i A se bezbedni 😀

  Reply

 • Beti

  11 мај, 2015 at 09:42

  E

  Reply

 • petar

  11 мај, 2015 at 08:40

  D!!!

  Reply

 • iVAN

  14 ноември, 2014 at 18:37

  D

  Reply

 • zuli

  10 ноември, 2014 at 13:16

  ni eden.

  Reply

 • mar

  31 октомври, 2014 at 16:02

  A

  Reply

 • Bit

  31 октомври, 2014 at 13:36

  E

  Reply

 • Jeton

  30 октомври, 2014 at 13:21

  B, C, D

  Reply

 • Anton

  30 октомври, 2014 at 11:05

  Otgovor A

  Reply

 • ana

  29 октомври, 2014 at 23:11

  C!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş