Само на 5% од луѓето им успева овој трик – Проверете дали сте меѓу нив

17 декември, 20140
Само на 5% од луѓето им успева овој трик – Проверете дали сте меѓу нив

Само на 5% од луѓето им успева овој трик, а се што ви е потребно е еден кибрит и паричка.
За овој трик ви е потребно трпение, затоа внимателно следете ги чекорите. Целта е да се постават две шкорчиња едно до друго, така што под едното ќе стои паричката. Откако ќе ги споите шкорчињата пробајте да ја извадите паричката без да ја срушите конструкцијата.
Овој трик им успева само на 5 проценти од луѓето, проверете дали сте и Вие меѓу нив.

https://www.youtube.com/watch?v=7A92IbSUqd8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş