Само најдобрите ќе успеат: Пронајдете повеќе од 10 тигри

26 ноември, 20144
14

Кога ќе ја погледнете фотографијата за прв пат, јасно ќе видите 4 тигри и ќе си помислите дека работата е завршена.

Но, загледајте се подобро и вежбајте ја својата моќ на перцепција. Ќе пронајдете многу повеќе тигри отколку што мислевте…

Мала помош: Има преку 10!

samo-najupornite-ke-uspeat-pronajdete-poveke-od-10-tigri-02.jpg

Колку успеавте да пронајдете?

4 comments

 • NIna

  26 септември, 2015 at 17:56

  spored moeto oko 13

  Reply

 • NIna

  26 септември, 2015 at 17:56

  spored moeto oko 13 🙂

  Reply

 • Белчо

  28 ноември, 2014 at 09:34

  Според мене се 13

  Reply

 • Pandorka

  26 ноември, 2014 at 17:52

  11 spored moevo oko:-)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş