Се појави досега необјавено видео на Мајкл Џексон

4 октомври, 20140
Се појави досега необјавено видео на Мајкл Џексон

Тој секогаш беше посебен.

На Јутуб се појави видео снимка од проба на Мајкл Џексон од неговите помлади денови.

На снимката може да се види како кралот на поп – музиката ја вежба својата препознатлива точка.

Џексон се прослави со своето популарно „месечево одење“ од спотот Били Џи и Трилер, а често го изведуваше на настапи.

Како изгледа тој на пробите, погледнете во видеото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş