Се преселил во нов стан, а тогаш открил нешто што го шокирало!

8 јануари, 20140
35

Секогаш е непријатно кога се селите во нова куќа или стан, особено кога се работи за стара зграда. Кој живеел овде пред мене? Што се случувало? Тоа се воглавно прашањата за кои најчесто се размислува.

Овој човек одлучил да се пресели. Не ни помислил какво изненадување го очекува.

На прв поглед убави простории. Кујна и дневна со високи тавани…

stan-podrum-skrivena-prostorija-1

Скали кои водат кон спалната соба…

stan-podrum-skrivena-prostorija-2

stan-podrum-skrivena-prostorija-3

Во тоалетот нема што да се види…

stan-podrum-skrivena-prostorija-4

Но што е ова?

stan-podrum-skrivena-prostorija-5

Изгледа како влез…

stan-podrum-skrivena-prostorija-6

stan-podrum-skrivena-prostorija-7

Дали е складиште за алати? Ништо интересно…

stan-podrum-skrivena-prostorija-8

Но тука има и скали…

stan-podrum-skrivena-prostorija-9

Ова не е возможно…

stan-podrum-skrivena-prostorija-10

Имаме сосема нови простории…

stan-podrum-skrivena-prostorija-11

Стара градба од 19 век…

stan-podrum-skrivena-prostorija-12

Премин под станот на соседот…

stan-podrum-skrivena-prostorija-13

Графити на ѕидот. Некој бил овде…

stan-podrum-skrivena-prostorija-14

stan-podrum-skrivena-prostorija-15

За што служело ова?

stan-podrum-skrivena-prostorija-16

И тогаш здогледал дупка во која…

stan-podrum-skrivena-prostorija-17

Скалите кои водат назад кон станот. Што побрзо назад!

stan-podrum-skrivena-prostorija-18

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit