Северина и Тони Цетински ?

6 јануари, 20140
Toni-Cetinski-Severina-Vuckovic-670x447

И по два разводи Тони Цетински не ја изгуби вербата во бракот. Неодамна својата девојка Дубравка Дујак ја запроси преку весник, а наскоро ќе се венчаат во Лас Вегас.
Цетински (44) и неговата 15 години помлада вереница се запознаа пред шест месеци во Загреб, а Севе не само што е негова добра пријателка туку е и најомилена пеачка на неговата идна сопруга. По интимната венчавка во Америка, младенците планираат кон крајот на Јануари да направат голема забава во главниот град на Хрватска каде ќе ги поканат сите пријатели. Кума на познатиот пеач ќе му биде Северина!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit