Шокантно видео: Родители охрабруваат детенце да пуши цигара!

6 октомври, 20140
Шокантно видео: Родители охрабруваат детенце да пуши цигара!

Видеото од кое “ви се превртува желудникот” е објавено од страна на корисник во Македонија. Се тврди дека видеото е од Русија, за каде се смета дека пушењето цигари меѓу децата е распространето.

https://www.youtube.com/watch?v=pZBOmN_g3zw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş