Шоуто мора да продолжи: Градите излегуваат, но таа се’ уште пее

10 ноември, 20140
8
Познатата италијанска водителка Вероника Маја доживеала неверојатна непријатност, кога градите ѝ испаднале од тоалетата на вчерашното шоу кое одело во живо на телевизија.

Непријатноста на Вероника и се случила за време на точката во која танцувала и пеела, односно на бината пред гледачите ја имитирала Мадона.

Иако нејзините гради испаднале на сред настап, Вероника храбро продолжила да пее како ништо да не се случило.

Сепак, постои еден израз кој вели: Шоуто сепак мора да продолжи.

 Погледнете го настапот на Вероника овде

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş