Што е прво: Јајцето или кокошката?

28 октомври, 20140
Што е прво: Јајцето или кокошката?

Оваа дилема не успеале да ја решат многумина, но „ASAP Science“ сметаат дека го имаат одговорот на старото прашање.

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş