Што собарките навистина прават во собите каде гостите престојуваат?!

11 ноември, 20140
Што собарките навистина прават во собите каде гостите престојуваат?!

Задолжени се да ја сменат постелнината, да го отстранат ѓубрето и да го исчистат тоалетот, меѓутоа покрај сето ова, собарките во хотелите очигледно се и малку пољубопитни околу личните предмети на гостите, а доказ за тоа е видеото кое за кратко време го обиколи светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş