Си ја убил ќерката и шесте внуци па се самоубил

19 септември, 20140
13

Педесет и едно годишен маж ја уби својата ќерка и шест внуци во масовна пукотница во својот дом на Флорида, соопштуваат тамошните медиуми.

По убиството на семејството, мажот идентификуван како 51-годишен Дон Чарлс Спирит сам си пресудил. Инцидентот се случил во малиот град Бел.

Причината за убиството се уште не е позната.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş